TEKSTESHQIP

Lannex
Ta Fala
Lyrics

Shko edhe pse mlondon shko
Se sja vlen me nejt e me grindje
Shko nese don ti shko
Lemi kreit kto dhimbje

A bona gabim qe ta fala
Dashnin dashnin ty ta fala
Pa interes e kur su nala
Jo jo kur su nala
Zemer u kalla u kalla

E di ka me mungu zoni jot
Zemren ma nje mir i madhi zot
Kur skam mi nal deri sot
Kreit ca mke lon jan kto lot

Shpirti po mdigjet
Flak po mdiqet ee
Tjert po mpysin pse spo Flet
Rrall un po dal dhe pa ty kreit i shkret
E met harru se kom let

E di ti mos me menon
Ky fat po me menon
E di me ni mesazh ti
Shpeit mu mdrogon
Nese mke dasht pak
Pse sem telefonon
Hala e kam numrin tend
Sa e gjat o nata pa telefonata
Sa i gjat o viti se nuk pres un mandata
Kur ti u largove brenda vetes kajta
E jo nuk ta fala fala

Shko edhe pse mlendon shko
Se sja vlen me nejt e me grindje
Shko nese don ti shko
Lemi krejt kto dhimbje

A bona gabim qe ta fala
Dashnin dashnin ty ta fala
Pa interes e kur su nala jo jo kur su nala
Zemer u kalla u kalla

Nuk tkam harru moj
Hala po tdu moj
Edhe tkom dasht moj
Edhe hala po tndjei
Dikur mke pas nkra
Me mu ke fol gjithcka
Sot nuk e di mama
Pse Dashni spo vrei
Qysh nina a po ta nina tmirat e mia jo mkan vrrai tash na merzia per ty un hina qe un e ti me kon bashk

Shko edhe pse mlendon ti shko
Se sja vlen me nejt e me grindje
Shko nese don ti shko
Lemi krejt kto dhimbje

A bona gabim qe ta fala
Dashnin dashnin ty ta fala
Pa interes e kur su nala jo jo kur su nala
Zemer u kalla u kalla

DËRGOI:
INFO
Krijimi muzikor vjen i finalizuar tek artdhashësit i përpunuar në aspektin vizual me një videoklip muzikor, i cili u publikua me datë 3 Maj 2023. Për muzikën dhe për tekstin është përkujdesur vetë këngëtari, teksa kënga u prodhua në studio nga Val (Valon Demaku).
Rryma muzikore:
Hip-Hop
Renditja:
Top 200