A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lantistar

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
  • Emri i Vërtetë:
  • Taulant Arllati
  • Vendlindja:
  • Prizren 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 27 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Lantistar është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i vertet i kengetarit "LANTISTAR" eshte Taulant Arllati. Karieren ne muzike e ka filluar ne vitin 2009. Ne vitin 2012 ka lansuar kengen "SUN TTHIRRI JET" ku dhe e gjeti suksesin e tij me 500,000 klikime. Me pas ka lansuar kengen "LAMTUMIR", e cila gjithashtu arriti 500,000 klikime. Më datë 12 Nëntor 2015, Lantistar publikon videoklipin "Sun T'thirri Jet"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Majesty

Triblla

Simba

Real Mc

Cyclone

Lil' Liri

Tiki

Elinel

Diamant Sinanaj (BlackLion)

Gent Fatali


Tags: Lantistar, Taulant Arllati

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019