A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lantistar
 • Emri i Vërtetë:
 • Taulant Arllati
 • Vendlindja:
 • Prizren 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 27 Vjeç
 • Ditëlindja:
 • 6 Nentor 1991
 • Shenja e Horoskopit:
 • ♏ Akrepi
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
Këndon kryesisht: hip-hop

Lantistar është këngëtar i njohur. Emri i vertet i kengetarit "LANTISTAR" eshte Taulant Arllati. Karieren ne muzike e ka filluar ne vitin 2009.

Ne vitin 2012 ka lansuar kengen "SUN TTHIRRI JET" ku dhe e gjeti suksesin e tij me 500,000 klikime. Me pas ka lansuar kengen "LAMTUMIR", e cila gjithashtu arriti 500,000 klikime.

Më datë 12 Nëntor 2015, Lantistar publikon videoklipin "Sun T'thirri Jet".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019