Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video

Lantistar - Sun T'thirri Jet  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

12/11/2015

2015-11-12T18:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sun T'thirri Jet" kënduar nga Lantistar.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Lantistar i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet