Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Last Point

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Last Point është një grup artistësh. Në Maj 2009, Last Point marrin pjesë në Top Fest 6 me këngën "Prap"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Albi Dhe Eri

West

Raiders

Jet

P.E.Z

Lil G's

Te Tjeret

Dpk

Okupatorat

Bloody Gangstaz Family

Tags: Last Point


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet