Më mbaj mend (për 1 muaj)

Latif Bajra

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Latif Bajra është një këngëtar dhe autor këngësh. Më datë 27 Maj 2015, Latif Bajra publikon videoklipin "Endrra Ime". Më datë 26 Gusht 2015, Latif Bajra & Dennis Kallo publikojnë videoklipin "Damian Style"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Latif Bajra, Tifi

Komente 0