TEKSTESHQIP

Latif Bajra
Endrra Ime
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Endrra Ime" kënduar nga Latif Bajra.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Nisur nga dëshira për të dhuruar sa më shumë emocione, ky projekt ka ardhur në ekranet tona i realizuar në prizmin vizual edhe me anë të një videoklipi, i cili u publikua me datë 27 Maj 2015.