TEKSTESHQIP

Latif Bajra & Dennis Kallo
Damian Style
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Damian Style" kënduar nga Latif Bajra & Dennis Kallo.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Projekti vjen i finalizuar në tregun e gjerë të muzikës i punuar në sferën vizuale me klip muzikor, i cili u publikua më 26 Gusht 2015.