A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Laura Toska

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20
  • Vendlindja:
  • Elbasan 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 27 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Laura Toska është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Dhjetor 2010, Laura merr pjesë në Nota Fest 2010 me këngën "Sheik", në bashkëpunim me Get Ready. Në Tetor 2013, Laura Toska merr pjesë në Zhurma Show 2013 me këngën "Ama Mu". Më datë 21 Shtator 2014, Laura Toska publikon videoklipin "Emri Yt Jam Une". Më datë 21 Gusht 2015, Laura Toska publikon videoklipin "Koha Jeme"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Baby G

Lola Pink

Juvi

Anxhela Noti

Saelma

Linda Sadiku

Nidora Gjyriqi

Olidena

Hersiana Matmuja

Emmy


Tags: Laura Toska, Laura

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019