Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Laura Dhe Bleona Hashani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Laura Dhe Bleona Hashani është një duo artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Më datë 15 Janar 2018, Laura Dhe Bleona Hashani publikojnë videoklipin "Femijet Lypsare"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Eduard Dhe Bleard

Arrita Dhe Tuana Hoti

Erlini Dhe Ervini

Ela Dhe Bora

Olta Dhe Elda Sadiku

Havushe Dhe Andrin Salihi

Koela Dhe Eldi

Hajan Dhe Gjenial Thaqi

Arbri Dhe Shkupi

Arizana Dhe Adea Zekaj


Tags: Laura Hashani, Bleona Hashani

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet