A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Laura Krliu

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  34
  • Origin:
  • Shkup 
  • Age:
  • 27
  • Zodiac sign:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Laura Krliu is a popular singer of Pop music. Ajo ka qenë pjesë e shumë festivaleve dhe koncerteve. Prindërit e saj Arian Krliu dhe Olivera Dodeva me origjinë përkatësisht nga Dibra e Madhe dhe Shkupi. Arian Krliu, kantautor i njohur ne Maqedoni dhe Diasporë. Ajo është një këngëtare, dublante, aktore dhe artizane. Rrugëtimi i Laures në fushën e artit ka nisur që në moshë të vogël ku ajo ka qenë frekuentuese e rregullt e festivaleve të ndryshme për fëmijë (ku i pari ka qenë festivali Ylberi n...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

X Factor Albania

(Contestant)

Facebook

Profile

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Adelina Tahiri

Betime Zylali

Dina Shabani

Flutura Ajdari

Viola Taçi

Saelma

Kieda Budini

Inna (Ina Kollçaku)

Silvana Rusi

Hana Cakuli


Tags: Laura Krliu, Laura Kerliu, Laura

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019