Laura Lila

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  23
  • Vendlindja:
  • Tirane 
  • Mosha:
  • 22 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Laura Lila është një këngëtare dhe instrumentiste. Qe ne moshen 6 vjece ka konkuruar dhe ka studiuar ne Liceun Artistik Jordan Misja ne Tirane, dega piano, 9 vjecaren dhe te mesmen e ka bere po ne kete shkolle. Ka marre pjese cdo vit ne konkurset per piano "EPTA" dhe eshte vleresuar me shume cmime te dyta dhe te para. Ka marre pjese disa vite rrjesht ne konkursin "Tirana Talent" dhe eshte vleresuar per tre vjet me cmim te pare. Ajo ka qene dhe eshte nxenese ekselente. Ne qytetin e Tiranes u afish...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareDuke u ngarkuar... Prisni ju lutem

Shiko më shumë


Artistë Të Ngjashëm:

Graciela Marku

Feti Peraj

Alma Saramati

Anastasja Skënderaj

Eranda Bytyqi

Arbenita Arifi

Linda Hyseni

Megi Demiri

Lidia Lufi

Nilsa Hysi


Tags: Laura Lila

Krijo Një Kartolinë