Më mbaj mend (për 1 muaj)


Laura Nezha - Edhe Pse Gabim

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Edhe Pse Gabim".
3. Video është e këngës "Edhe Pse Gabim", por nuk këndohet nga Laura Nezha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Laura Nezha - Edhe Pse Gabim  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  70

Pjesëmarrëse në

Top Fest 9

Komente

1 🔥

03/06/2012

2012-06-02T23:00:00+00:00çfare ndjenje
jo s'arrij une ta pershkruj dot my baby
te kam xhan edhe nuk te kam
te ndjej pran dhe se pran ste kam
ti e di je arsyje vetme qe del kjo melodi
te dua dhe pse sje me mua
te kam kerkuar jo ste kam haruar

refren:
edhe pse gabim
je arsyja e vetme qe une kam
(edhe sa her ke ndermend tme ftosh ne faj) 2x
edhe pse gabim
ti je gjysma qe ngroh shpirtin tim
(dhe mbyll syt me duhet ta pranoj) 2x

cfar njejnje
jo s'ari une ta pershkruja dot my baby
ndjejn qe serish do tme lendoj
nje fjal nga ty por tek ty vrapoj
une e di gabimi im ma i bukur mbetesh ti
te dua dhe pse sje mua
te kam kerkuar jo ste kam haruar

refren:
edhe pse gabim
je arsyja e vetme qe une kam
(edhe sa her ke ndermend tme ftosh ne faj) 2x
edhe pse gabim
ti je gjysma qe ngroh shpirtin tim
(dhe mbyll syt me duhet ta pranoj) 2x

te kerkoj ...dua tkuptoj
ate qe dot une s'arrij ta shpjegoj
(une s'arrij ta shpjegoj)
dua qe kjo ndjej mos tndaloj
si per gjithmon si per gjithmon ajo te vazhdoj

refren:
edhe pse gabim
je arsyja e vetme qe une kam
(edhe sa her ke ndermend tme ftosh ne faj) 2x
edhe pse gabim
ti je gjysma qe ngroh shpirtin tim
(dhe mbyll syt me duhet ta pranoj) 2x


Ky tekst u dërgua nga F&f
Më Shumë Këngë Nga Laura Nezha:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet