Më mbaj mend (për 1 muaj)


Laura Toska - Emri Yt Jam Une

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Emri Yt Jam Une".
3. Video është e këngës "Emri Yt Jam Une", por nuk këndohet nga Laura Toska.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Laura Toska - Emri Yt Jam Une  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

21/09/2014

2014-09-21T13:00:15+00:00Nuk mundesh te kesh vetten
kur je me mu prane
nuk she dot asnje tjeter
qe si une te mbaj..

See une pa ty edi Nuk ekam Veshtiiiir
Yeah ehh eh ehhh
te kthehett jeta ime ne deshir

Ti Pe mu sA pak je tii
por do te jesh me mu
kur ike pa kthim
mesoje qe ste duu
je mbetur pa shpres se emri yt jam unn...

Mendon se nnuk kuptohet
qe te gjith e diin
kujton se do largoheesh
per ty jam sheerim
se un pa Ty edii
nuk ekam veshtir
Yeah eh eh eh
Te kthehet jeeta ime ne deshir

*Ti Pe mu sA pak je tii
por do te jesh me mu
kur ike pa kthim
mesoje qe ste duu
je mbetur pa shpres se emri yt jam unn...


Ky tekst u dërgua nga Besarta Sylejmani
Më Shumë Këngë Nga Laura Toska:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet