Lauresa Qerkezi
Lauresa Qerkezi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Vendlindja:
  • Prishtinë
  • Jeton në
  • PrishtinëBiografia

BIOGRAFIA: Lauresa Qerkezi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 25 Dhjetor 2022, Lauresa Qerkezi publikon videoklipin "Dashnia Jem". Muzikën dhe orkestrimin e këngës e punoi Shpeta Sound, ndërsa tekstin e shkroi Fatmir Muja. Videoklipi u prodhua nga kompania Urban Graphics. Më datë 18 Qershor 2023, Magrib Muqiqi & Lauresa Çerkezi publikojnë videoklipin "Pasha Ty". Videoklipi u prodhua nga kompania A Films....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0