Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lauresha Ramadani - Veshur Me Tradhëti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

Une me lotet fjeta gjate
Frikesha nga ti
Neper shpirtin tim te car
S'hyn me as drit

Kam qare,kam qare
E shume here te kam share
Neper dhemb si e marre

Do ta shkel
Kte dashuri
E nen te, ti sdo gjesh sherim

Ref

Une do te denoj ty me harrim
Do te rendoje si nje gur loti im
Do jem aty kur te kthehesh i vrare
Deren do mbyll, ste njoh, ste kam pare!

Hidhja sonte dashurine
Ne krah asaj
Une e veshur me tradhtine
Mbulohem pa fjale

Kam qare,kam qare
E shume here te kam share
Neper dhemb si e marre

Do ta shkel
Kte dashuri
E nen te ti sdo gjesh sherim

Ref
Une do te denoj ty me harrim
Do te rendoje si nje gur loti im
Do jem aty kur te kthehesh i vrare
Deren do mbyll, ste njoh, ste kam pare!
Lauresha Ramadani
Publikimi: 12/02/2015
Festivali: Top Fest 12


Lauresha Ramadani - Veshur Me Tradhëti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Veshur Me Tradhëti".
3. Video është e këngës "Veshur Me Tradhëti", por nuk këndohet nga Lauresha Ramadani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lauresha Ramadani:


Komente 0