Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lauresha Ramadani - Pa Limit Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ti me ngre lart ne qiell te tete,
Me thuaj zemra a te flet.
Ma ke zbritur ne toke ti diellin,
E sfidoj edhe dimrin kur te kam
Me prane, me prane, me prane

Ref.:
Pa limi te dua me prane,
Tek ti shpirtin une e kam.
Pa limit e dehur une jam,
Me ty!

A mundem naten une ta ndal,
Ma lidhe zemren si e marre.
Ma ke zbritur ne toke ti diellin,
E sfidoj edhe dimrin kur te kam
Me prane, me prane, me prane

Ref.:
Pa limi te dua me prane,
Tek ti shpirtin une e kam.
Pa limit e dehur une jam,
Me ty!


Lauresha Ramadani - Pa Limit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Limit".
3. Video është e këngës "Pa Limit", por nuk këndohet nga Lauresha Ramadani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lauresha Ramadani:


Komente 0