A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Laureta Durmishi

Choose star rating

Rating:  3 / Votes cast:  3
  • Origin:
  • Pogradec 
  • Age:
  • 21
Laureta Durmishi is a writer.
No biography...


>> Add Biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social AccountsRelated Artists:

Anida Rexha

Mersina Makollari

Gjuljana Marku

Xhenisa Memolla

Dalina Shehaj

Anxhela Kanani

Simona Shalcanj

Florentina Zukaj

Njomza Fetahaj

Emira Sokoli


Tags: Laureta Durmishi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019