Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Laureta Hasani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
  • Vendlindja:
  • Ferizaj 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 22 Vjeç
BIOGRAFIA: Laureta Hasani është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ajo ka kryer shkollën e mesme pë muzikë. Ajo ka eksperiencë në fushën e muzikës, por si instrumentiste. Prej tri vitesh ajo i bie pianos dhe e praktikon atë çdo ditë. Laureta është një natyrë krenare dhe nuk pendohet asnjëherë për veprimet që bën. Në vitin 2017, Laureta Hasani merr pjesë në The Voice of Albania 6. Skena e ‘The Voice of Albania’ është e para në të cilën ajo u ngjit si këngëtare. Ka karakter të fortë dhe këtë e shfaqi dhe gjatë ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Alba Ymerhalili

Greta Azizi

Erleta

Biondina Latifi

Endrita Kabashi

Alina Shku

Elsa Hoti

Dea Rifati

Donika Maqaj

Vanny (Vanesa Krasniqi)

Tags: Laureta Hasani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet