Më mbaj mend (për 1 muaj)

Laureta Hasani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20
  • Vendlindja:
  • Ferizaj 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 22 Vjeç
BIOGRAFIA: Laureta Hasani është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ajo ka kryer shkollën e mesme pë muzikë. Ajo ka eksperiencë në fushën e muzikës, por si instrumentiste. Prej tri vitesh ajo i bie pianos dhe e praktikon atë çdo ditë. Laureta është një natyrë krenare dhe nuk pendohet asnjëherë për veprimet që bën. Në vitin 2017, Laureta Hasani merr pjesë në The Voice of Albania 6. Skena e ‘The Voice of Albania’ është e para në të cilën ajo u ngjit si këngëtare. Ka karakter të fortë dhe këtë e shfaqi dhe gjatë ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Alba Ymerhalili

Erleta

Greta Azizi

Endrita Kabashi

Alina Shku

Biondina Latifi

Donika Maqaj

Elsa Hoti

Vanny (Vanesa Krasniqi)

Verona Berisha

Tags: Laureta Hasani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet