Më mbaj mend (për 1 muaj)

Laureta Pjetri - Nuk Kam Faj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Si me magjepse me veten habitem
erdhe dhe gjume me nuk ve ne sy
lutem e lutem qe kurre mos venitet
ndjenjat qe kemi te dy

Si gjethe vjeshte qe bie nga pema
jeta me hedh prape ne krahet e tu
kurre nuk kam ditur te luaj me ndjenja
ndryshe nuk di te du

[REF. 2x:]
Jo nuk kam faj, jo nuk kam faj
qe te dua me shpirt si e marre
jo nuk kam faj, jo nuk kam faj
zemra e brishte si kristal

embel me deh dhe ne caste vetmije
neteve te ftohta si dimri acar
puthje te ngrohta arome poezie
ty te gjej ne cdo varg

sikur ta dija se kshu e ka jeta
veten harrova por asnjehere ty
kurre nuk kam ditur te luaj me ndjenja
zemres i kisha vu dryn

[REF. 2x:]
Jo nuk kam faj, jo nuk kam faj
qe te dua me shpirt si e marre
jo nuk kam faj, jo nuk kam faj
zemra e brishte si kristal
Laureta Pjetri
Publikimi: 10/04/2021
Teksti: Joniad Banushi
Orkestrimi: Joniad Banushi
Produksioni: Joniad Banushi
Video Produksioni: Gen Beja


Laureta Pjetri - Nuk Kam Faj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Kam Faj".
3. Video është e këngës "Nuk Kam Faj", por nuk këndohet nga Laureta Pjetri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

3

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Laureta Pjetri:


Komente 0