Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Joniad Banushi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  18
  • Vendlindja:
  • Pogradec 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Joniad Banushi është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Ben pjese ne grupin Grand Thugz dhe aktualisht jeton ne Tirane....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i grupit

Grand Thugz

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

KMC

OG043

Baballesh

Dubleos

Tru Pak

Ziso

Alban Kondi

Lazy

Mali G Grand Thugz

Eleminimi


Tags: Joniad Banushi, Young J, Yung J, Young-J, Grand Thugz

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet