Më mbaj mend (për 1 muaj)

Laureta Pjetri - Luftoj Per Ne Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

1:

Ne shpirt akoma flejne lutjet
qe une i kam thur per ty
por ti doje vetem te ikje
trishtimin ma le ne sy

E ftohte ka mbetur zemra n'vetmi
se s'mund te dua asnjeri
dhe diellin e kane fikur shirat
e shoqeri me ben vetmija

Ref 2x:

Une ne cdo lutje do luftoj per ne
Une me boten do grindem per ty
Se kurre te vetja paqe s'do kem
Nese bashke s'do jemi ne te dy

2:

Ne duart e mia sot
u fiken mrekullite
Ndizeshin yjet kur
te prekja me dashni

N'Kujtesen e kohes ne kemi mbetur
si dy hije nga jeta tretur
se ti zemren kurre s'ma ke dashur
e une prape te du si e cmendur

Ref 4x:
Une ne cdo lutje do luftoj per ne
Une me boten do grindem per ty
Se kurre te vetja paqe s'do kem
Nese bashke s'do jemi ne te dy
Laureta Pjetri
Publikimi: 10/12/2022
Orkestrimi: Joniad Banushi
Produksioni: Joniad Banushi
Teksti: Elhaid Cufi
Video Produksioni: Gen BejaLaureta Pjetri - Luftoj Per Ne
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Luftoj Per Ne".
3. Video është e këngës "Luftoj Per Ne", por nuk këndohet nga Laureta Pjetri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Laureta Pjetri:


Komente 0