Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Laurin Dezdari

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Laurin Dezdari është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo e lehtë. Më datë 1 Gusht 2019, Laurin Dezdari publikon videoklipin "Mos Me Le"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Kristaq Lena

Aranit Kola

Sazan Mecani

Kastriot Ago

Gëzim Shkreli

Romeo Zeqollari

Spiro Katundi

Sotir Afezolli

Dorian Matlija

Dhimiter Disho

Tags: Laurin Dezdari


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet