A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lav'da

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3
  • Residence:
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Lav'da is a popular singer of Hip-Hop music. Emri I tij eshte Lavdim Hyseni dhe jeton ne MITROVICE. Ai ka bashkepunuar me shume artiste si Lyrical Son, McKresha, Majk, Blero, Gentz etj. Më datë 28 Korrik 2010, Lil Samee publikojnë videoklipin "M.F.", në bashkëpunim me Mc Kresha, Gentz, Dr.Mic, Lav'da, Kastro Zizo & Dj Flow. Videoklipi u prodhua nga Pulla. Më datë 21 Maj 2011, Lav'da publikon videoklipin "Hardcore", në bashkëpunim me Dr.Mic & Caspo. Videoklipi u prodhua nga Imagine Fil...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Timi Novoberda (Tim)

Arbër Kurtaj

3 Treshi

Buta

Dossty

Nush

O.D (Overdose)

Legjenda

F-Boogie

Hanello


Tags: Lav'da, La'vda, Lavda

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019