Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
Lavda është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

I Panjohuri

The Rose

Dora

A Link

Ralien

Albo 06

Underground Mc

Natra

Uki

Floriant Salihu (Flow)

Tags: Lavda


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet