Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Lavdrim Rexhepi

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Lavdrim Rexhepi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo ilahi. Më datë 12 Nëntor 2016, Lavdrim Rexhepi publikon videoklipin "Me Fal Allah", në bashkëpunim me Bujar Ramadani. Më datë 14 Maj 2018, Bujar Ramadani publikon videoklipin "Jemi Si Nje Trup", në bashkëpunim me Lavdrim Rexhepi....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Rufat Saliji

Enis Xhaferi

Ernim Rexhepi

Behar Beluli

Nuhi Duraku

Fazli Axhaj

Florim Buzolli

Mevludin Ajredini

Den Hasanaj

Patriot Koka

Tags: Lavdrim Rexhepi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet