Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lavdrim Xhelili

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  4
Lavdrim Xhelili është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, tallava dhe popullore dasmash.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Argjend Zymberi

Liridon Haxhijaj

Traboin Mehaj

Arsim Hakiqi

Emin Tafa

Fatmir Imeri

Valon Miftari

Imer Rama

Albo 06

Baba Stuhi

Tags: Lavdrim Xhelili, Lavi


Komente mbi këtë artist