Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Lawson

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Lawson është një grup këngëtarësh i huaj shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Lawson is a British pop rock band, consisting of Andy Brown (guitar, lead vocals), Ryan Fletcher (bass guitar, backing vocals), Joel Peat (lead guitar, backing vocals) and Adam Pitts (drums). The band's debut album, Chapman Square, was released on 22 October 2012 and reached number three on the UK Albums Chart. To date, the band have achieved six UK top 20 hit singles. They are named after Liverpool-based surgeon Dr. David Lawson who performed li...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Rbd

La Quinta Estacion

High School Musical

One Direction

T.A.T.U.

Lady Antebellum

Jonas Brothers

Spice Girls

Nickelback

Big Time Rush

Tags: Lawson


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet