A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Laxarela

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  17
BIOGRAFIA: Laxarela është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Në vitin 2003, Lazarela publikon albumin "Ika Dhe S'te Pashe". Në Mars 2014, Lazarela merr pjesë në Kenga Ime 2014 me këngën "Te Dija Te Vogel". Në Mars 2014, Lazarela merr pjesë në Kenga Ime 2014 me këngën "Kitara Ime E Harruar"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Llambrini Nano

Merushe Xhihani

Jolanda Kojlovic

Juli Cenko

Teuta Dyrmishi

Eglantina Doko

Donika Pecollari

Elejda Dosi

Rezarta Hoxhaj

Griselda Pepa


Tags: Laxarela, Lazarela

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019