Lazy
Lazy

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


 • Emri i Vërtetë:
 • Adonis Dollapi:
 • Vendlindja:
 • Tropojë Shqipëri
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri Shqipëri
 • Mosha:
 • 33 Vjeç
 • Ditëlindja:
 • 20 Mars 1989
 • Shenja e Horoskopit:
 • ♓ Peshqit

Biografia

BIOGRAFIA: Lazy është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i vertete ADONIS DOLLAPI dhe jeton ne Tirane. Ben pjese ne grupin OMERTA, ka bere shume kenge dhe ka marre pjese edhe ne festivale. Më datë 5 Gusht 2011, Elia publikon videoklipin "Game Over", në bashkëpunim me Lazy. Në Nëntor 2012, Elia merr pjesë në Kënga Magjike 2012 me këngën "Je Ti", në bashkëpunim me Lazy. Më datë 3 Gusht 2013, Lazy publikon videoklipin "1 Ne 1 Milion", të cilën ja dedikoi të fejuarës së tij, e cila ishte edhe...

>> Lexo gjithë biografinë >>




Lidhje




Komente 0