Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lazy - Ain't No Sunshine Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

omerta ju futa ksaj loje me plot pasoja se disha nje ku do me nxirte loja kur bora kongen epare unemar shokun e zemres mas ktij problemi fillojn problemet e jetes bona jetn gur po ato si qujta emigrimi ime ish ajo qe une vuajta u ktheva ne vend tim qe kish vjet pa e pa
tani e kuptova si vendi jot ska e boj gjumin rehat se e di qe mos ma kapin andej kisha frik kudo qe hidhsha hapin kto osht leku problemi qe une kam noshta se di po une jom ky qe jom omerta tatoo e kom mu ne krah jom betu me kon tjetr jo ska as i hapa quant as i help do jem omerta deri n fuck in the help dikur se disha ca domethon vujtja zotit per memire une ju lusja kom shoqnian e beses dhe shokun e jetes kur si kom bo naze kulets jo qi boj sot po si lutem njeriut une dhe vllaznia jen akrenaria e veriut na kena lon ikona ne te gjitha zonat tjeter bojn veten dhe na bojm tonat cdo dita na po ju sjellim supriza dhe tjert po thon shqipria ka kriz dhe me mua e ki pisk kur ti vete e ke nis e kom thon dhe po ta thom po ta dish hej shoki une sdi me tbo presjon as du me thon qa me vete une kom po e jetoj jeten per qefin tim po pate na nji gjo hajde bojm nji kallzim


Ky tekst u dërgua nga Denis YmerajLazy
Publikimi: 20/10/2010


Lazy - Ain't No Sunshine
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ain't No Sunshine".
3. Video është e këngës "Ain't No Sunshine", por nuk këndohet nga Lazy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lazy:


Komente 0