Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Lea Metolli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  20
  • Vendlindja:
  • Stockholm 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Lea Metolli është një këngëtare dhe autore këngësh e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Lea Metolli është një këngëtare e lindur në Suedi. Më datë 19 Shkurt 2012, Lea publikon videoklipin "Te Pres". Videoklipi u prodhua nga Asha. Me këtë këngë, Lea u paraqit në këto festivale: Zhurma Show 2012 (2012), Netët e Klipit Shqiptar 11 (2012), VFM 2012 (2012). Më datë 14 Maj 2013, Lea publikon videoklipin "Larg Nuk Sheh", nën etiketën BlackFish Entertainment. Në Korrik 2013, Lea Metolli publikon albumin "Ne Vena". Më datë 6 Kor...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

2 🔥🔥

Profili

Twitter

Shto profile

zyrtareNe Vena (2013)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Besa Krasniqi

Eliona Qira

Gentiana Podrimaj

Fiorela Sahiti

Ermedina Rama

Adelina Thaçi

Mimoza Mustafa

Teuta Kurti

Eliza Hoxha

Shkenda Dubova

Tags: Lea, Lea Metolli


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet