A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Lea - Te Pres


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  55

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/02/2012

2012-02-19T19:29:16

Video Produksioni:

ASHA

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2012

Pjesëmarrëse në

VFM 2012

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 11


Ti je ai qe more zemren time eehh
ndoshta mendon qe gaboj
pse ike larg dashuria imee
pergjithmone do t'kerkoj

ref: (x2)
Nese mendon qe te kam harru
gabim e ke
edhe pse shum me ke lendu
te pres perher

s'e kuptoj pse ma theve zemren time ehh
Perher je dashuria e jetes sime
endrra jon diku shkoi
e tash u treta pa ty pergjithmon

ref: (x2)
nese mendon qe te kom harru
gabim ke
edhe pse shum me ke lendu
te pres perher

nese mendon qe te kom harru
te kam harru ( jeee jee jee )
me ke lenduuu
se tkam harruu (huuhuuu)
te pres per herrrrrr (te pres per herr x2)


Ky tekst u dërgua nga Ef
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019