A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Lea - Fundi I Botes


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

16/09/2012

2012-09-16T22:01:02

Pse është kaq e vështirë kur dikush lë?
Pse dhemb aq shumë kur një lot mbi rënien faqe?
Kur më i mirë që ju mund të në këtë moment ata janë të gjithë vartës.
Pse dashuria është e shkurtër pse është e paharrueshme ..
Pse është kaq e vështirë për të marrë mbi ty dhe në atë moment që ju dëshironi të vdisni?
A mendoni se fundi i botës
që ju nuk mund të jetojnë pa
se ju nuk do të jetë në gjendje për të marrë mbi ..
Pse dhemb aq shumë edhe pse ju e dini
për këtë qëllim që marrëdhëniet në heshtje ..
Ju e dini se kur në fund nuk do të jetë e lehtë
harrojnë momentet e këqija ju kujtohet vetëm e bukur
harroni të gjitha lufton dhe trazirave


Ky tekst u dërgua nga Fati
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019