A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Lea - Larg Nuk Sheh


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

14/05/2013

2013-05-14T22:29:30

Këngë e albumit:

"Albanian Love Songs (Part. 1)"


Eshte logjike dhe
Shume e mundshme qe
Ftohen ndjenjat ne lidhje

Por nuk kuptova pse
Tradhetine e more
Menjehere si zgjidhje

Ti ske ftyre
Larg nuk sheh
Vetem friken ti e njeh

Njeri i keq
Shaj e pshtyj
Me ty me nuk e shtyj

As ne nje bote tjeter
Nuk do tja uroja
Vetes nje jete me ty

Se nuk ka me asgje
Qe na kthen si ishim
Nga nje shpirt ne u beme dy

Ti ske ftyre
Larg nuk sheh
Vetem friken ti e njeh

Njeri i keq
Shaj e pshtyj
Me ty me nuk e shtyj

Disa vepra sfalen kurre
Vec qe mundesh e je burre
Zemra ime nuk eshte gur

Disa vepra sfalen kurre
Vec qe mundesh e je burre
Zemra ime nuk eshte gur

Ti ske ftyre
Larg nuk sheh
Vetem friken ti e njeh

Njeri i keq
Shaj e pshtyj
Me ty me nuk e shtyj


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019