Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lea Metolli - Me Zemer Te Zeze Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Mes Teje dhe vetmise
E Zgjedhi Vetmine Yeah..

Edhe nese kurre nuk e provoj
dashurine

Nese une ndonjehere kam lot ne sy
Te jesh i bindur se s'kan te bejne me ty

E urrej Boten pse ka mashkuj si ti
Njerez me zemer t'zeze
E urrej veten pse humba kohe me ty
Pse vetes kot i dhashe shprese

Njeri qe ndjenjat i ka humbur dhe si gjen
Yeah...
Qe asnje femer nuk e sheh sa vlen
Krejt jane te njejta per ty
Ti nuk ben dallim
Enderrat e tyre ti i kthen n'trishtim

E urrej boten pse ka mashkuj si ti
Njerez me zemer t'zeze
E urrej veten pse humba kohe me ty
Pse vetes kot i dhashe shprese


Ky tekst u dërgua nga AleaLea Metolli
Publikimi: 06/07/2013


Lea Metolli - Me Zemer Te Zeze
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Zemer Te Zeze".
3. Video është e këngës "Me Zemer Te Zeze", por nuk këndohet nga Lea Metolli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lea Metolli:


Komente 0