Lea Muharremi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Lea Muharremi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Më datë 19 Janar 2014, Lea Muharremi publikon videoklipin "Like". Në Prill 2014, Lea Muharremi merr pjesë në Çelesi Muzikor 8 Junior me këngën "Mësuesja E Motrës". Në vitin 2015, Lea Muharremi publikon albumin "Ditelindja"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Elona Sopjani

Ermira Ahmeti

Ambra Troplini

Donika Zhushi

Sijeta Hoti

Hajrie Ademi

Xhenis Dhima

Lirika Krasniqi

Arta Jashari

Dhurata Haliti


Tags: Lea Muharremi

Krijo Një Kartolinë