Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Lea Papa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
Lea Papa është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Chendi

Arijana Gashi

Alberita Preni

Ojsa

Denisa Jashkuri

Liza

Doruntina Hoxha

Blentina

Egy C

Ona Mani

Tags: Lea Papa


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet