Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leart Avdiu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Leart Avdiu është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Korrik 2014, Leart Avdiu merr pjesë në Kosova Fest Kids 2014 me këngën "S`jam I Lire"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Donat Krasniqi

Ylli Ostergllava

Benard Dervishi

Arianit Bellopoja

Yllnor Kurti

Olti Ajeti

Diellon Mustafa

Valmir Begolli

Xhaxhi Piktori

Art Abrashi

Tags: Leart Avdiu


Komente mbi këtë artist