Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Ledi (M)

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Ledi (M) është një këngëtar. Në Maj 2014, Ledi merr pjesë në Top Fest 11 me këngën "Mjegulli I Dashurise", në bashkëpunim me NR....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Dinno

Arditi

Mmg

Taboo

G.M.C

Noli

Hermon

Erblini

Donton

2m

Tags: Ledi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet