Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ledi Vokshi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  140
 • Vendlindja:
 • Durres 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Sh.B.A. 
 • Mosha:
 • 36 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Ledi Vokshi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ledi Vokshi u largua drejt New Yorkut ne moshen 11 vjeçare nga qyteti i Durrësit. Bashkejeton me ish-futbollisti i Teutës, Tiku Sulo, i cili e mbështet shumë në punën që bën si këngatëre. Jane njohur ne plazhin e Durresit dhe me pas nuk jane ndare me. Ajo thote "Jam me fat, pasi është shumë e rëndësishme për një artist që partneri ta kuptojë, përndryshe të duhet të zgjedhësh mes tyre." Ajo thote se ka kembengulur tek babai i saj, i cili eshte pik...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Twitter

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Faqja

Zyrtare

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Komente

2 🔥Independente (2012)


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (2)

4
6

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Lili Gjidodaj

Rezarta Smaja

Alketa Vejsiu

Zaimina Vasjari

Eneda Tarifa

Çiljeta

Ingrit Gjoni

Anila Mimani

Ertila Koka

Jonida Maliqi

Tags: Ledi Vokshi, Ledi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet