Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Ledi Vokshi - Shamia  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

01/12/2012

2012-12-01T01:35:08


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shamia" kënduar nga Ledi Vokshi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Ervis Behari. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Ku te gjej moj ku te gjej
Shamine qe te ra ta kthej
Mos u trëmb se ste genjej
Ste rrembej moj ste rrembej

Ref.
Do ta mbaj ne gji shamine
Se na lidhi dashurine
Aaa... Aaa...
Do ta djeg per beqarine
Do ta djeg o moj shamine
Dhender une e nuse tine
Aaa... Aaa...
Do ta djeg per beqarine

Te pres dimer edhe vere
Te shamia te mbaj ere
Dua nuse te te shoh
O me te bardha veshur o

Ref.(x2)
Do ta mbaj ne gji shamine
Se na lidhi dashurine
Aaa... Aaa...
Do ta djeg oer beqarine
Do ta djeg o moj shamine
Dhender une e nuse tine
Aaa... Aaa...
Do ta djeg per beqarineMë Shumë Këngë Nga Ledi Vokshi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet