Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ledi Vokshi - Ndonse Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Tani edi sa vlen ti per mua, tani edi se ishe me nuk dua ndonse kthehesh ti nje dit dije se qe nga dhuna te kam frik.2x
pashiko rruges ka kaloj kthehu zemer se ... na mastroj pashiko rruges ka kaloj kthehu zemer se ... na mashtroj .

REF...2x
ishe ti qe me kerkove nje shikim ishe ti qe ma more zemeren qe ne fillim sod si yll ti ke bere nje gabim gabimi falet por zemra ska sherim.

2x.
ik largohu se ste dua me pran eja zemer se te kam xhan

ne se nje dit ti me mendon nese nje dit ti ne rrug me shikon ndonse ti luan ngapak me ngacmon (ndonse ,ndonse)me nuk me intereson(ooon)

interesante eshte sod kjo jet ka nje feest e madhe qe po na pret kur ishim bashk mendoja se ishe mbret sonte ndal dhe mbete vet

2x
sonte lart ti me therret kthehhu zmer te jesh vetem si sharlet .

2x
nuk po kuptoj qpo ndodh ku me shikon ,nuk kuptoj per nje qaast me verbon e njejta loj dyher nuk shkon mendohu mmir seprap po gaboon .

sonte lart ti me therret kthehhu zmer te jesh vetem si sharlet

ne se nje dit ti me mendon nese nje dit ti ne rrug me shikon ndonse ti luan ngapak me ngacmon (ndonse ,ndonse)me nuk me intereson(ooon)

eja ledii..
ledi king
ledi king...


Ky tekst u dërgua nga Gentrina Qazimi


Nuk kemi video për këtë këngë.


Ledi Vokshi
Publikimi: 31/01/2014


Ledi Vokshi - Ndonse
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ndonse".
3. Video është e këngës "Ndonse", por nuk këndohet nga Ledi Vokshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ledi Vokshi:


Komente 0