Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ledi Vokshi - Pretendent Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kudo qe shkel
nuk dua te te shoh
nuk dua te te njoh
prandaj ti mu largo
ti kurr mos mu afro

un ligjet i boj vet
mos boj asnje koment
un meshkujt i zgjell vet
ti je thjesht nje pretendent

Je thjesht nje Pretendent
nuk je as xhentelmend
ti veten e genjen
tjeter si un nuk gjen

Sdua qe tja di
ti mund tjesh mrekulli
nuk ka asnje koment
je thjesht nje pretendent
Ledi Vokshi
Publikimi: 06/07/2011


Ledi Vokshi - Pretendent
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pretendent".
3. Video është e këngës "Pretendent", por nuk këndohet nga Ledi Vokshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ledi Vokshi:


Komente 0