Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ledi Vokshi & Nader Red - Temptation Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Laying in my bed and I miss you
Stearing at the ciling wanna kiss you
I just wanna dream and please you
oh oh ohhhhhhhhhhh

Cant believe Im saying this
Home is where my heat is
Im coming for you
so dont you stop me
No no NoooooooooooooNuk kemi video për këtë këngë.


Ledi Vokshi
Publikimi: 22/07/2012


Ledi Vokshi & Nader Red - Temptation
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Temptation".
3. Video është e këngës "Temptation", por nuk këndohet nga Ledi Vokshi & Nader Red.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ledi Vokshi:


Komente 0