Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Ledian Raboja

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  7
BIOGRAFIA: Ledian Raboja është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 24 Shtator 2014, Ledian Raboja publikon videoklipin "I Vogel Isha". Më datë 24 Prill 2017, Ledian Raboja publikon videoklipin "Drit E Henes". Më datë 1 Korrik 2017, Ledian Raboja publikon videoklipin "Engjell Je A Magjistare". Më datë 21 Nëntor 2017, Ledian Raboja publikon videoklipin "Dil Nuse Ne Valle". Më datë 6 Prill 2018, Ledian Raboja publikon videoklipin "Kenga Ime"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Perlat Pashaj

Redi Penko

Ilia Basho

Behar Spahiu

Altin Ranxha

Fatos Xhaferi

Nimet Sulkaj

Refat Sulejmani

Altin Myftari

Avni Lushka


Tags: Ledian Raboja, Ledjan Raboja

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet