Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ledian Raboja - Kenga Ime

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kenga Ime".
3. Video është e këngës "Kenga Ime", por nuk këndohet nga Ledian Raboja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ledian Raboja - Kenga Ime  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

06/04/2018

2018-04-06T16:00:07+00:00KENGA IME
Kam nje breng e kam nje hall
me skendoj por vetem qaj
Azgje sme ka mbetur mua
te gjitha i kam harruar
REFREN
Pse ndoth keshtu me njerine
iken e merr arratine
Harron kenget harron
vallet e nis vuajtjet
e nis Hallet.
Strofa 2
Per te malli me ka marre
zemra plasi duke qare
te kendoj njeher kengen
time
Le te behem cop e therrime
REFREN
Pse ndoth keshtu me njerine
iken e merr arratine
Harron kenget harron
vallet
e nis vuajtet e nis
e nis hallet
STROFA 3
E marr para se bej dot
nuk me len te shkretet
lot merre tine ben
me mir ta degjoj
vec kam deshir
Refren
Pse ndoth keshtu me njerine
iken e merr arratine
harron kenget harron
vallet
E nis vuajtjet e nis
hallet


Më Shumë Këngë Nga Ledian Raboja:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet