Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lediana

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
BIOGRAFIA: Lediana është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 3 Tetor 2019, Lediana publikon videoklipin "Hajde Zemer". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Joniad Banushi. Videoklipi u prodhua nga kompania DArt Channel....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Samira

Katrin

Florida Dushku

Jola

Ervisa

Amela Agastra

Enkeleda Dervishi

Vivian Kokeri

Lily N

Sarentina Cako

Tags: Lediana


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet