Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Ledio Arapaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Ledio Arapaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Në vitin 2012, Ledio Arapaj publikon albumin "U Puthen Loti Dhe Kenga". Në Maj 2013, Ledio Arapaj merr pjesë në Top Fest 10 me këngën "Nostalgji". Në Nëntor 2013, Ledio Arapaj merr pjesë në Musical-Fest 2013 me këngën "Harresa"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareU Puthen Loti Dhe Kenga (2012)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Altin Malo

Perlat Pashaj

Bledar Hoxhaj

Shpetim Selami

Rrapo Hazizaj

Nimet Sulkaj

Ilia Basho

Behar Spahiu

Gramoz Tomorri

Ylli Alushaj

Tags: Ledio Arapaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet